• Kaliteli ürünler ile uzun ömürlü ve uygun fiyatlı çözümler...

whatsappHAKKIMIZDA

   2006 Yılından beridir yaklaşık olarak 14 yıldır denizcilik sektöründe bulunan Asmarin her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak sizlere hizmek vermektedir. Asmarin Denizcilik olarak dürüst ve başarılı geçmişimiz ile sahip olduğumuz deneyim ve tecrübeyi harmanlayarak başarı odaklı bir politika göstererek  bugünlere kadar gelmiştir. Asmarin olarak deniz taşıtlarının bir çok donanım işlemini yapmaktayız.

   Ürünlerimiz içerisinde Aliminyum Lumboz , Krom Lumboz , Flaş HTC , HTC ve Cam Çerçeve gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler üretimde özel olarak tasarlanmış olup yüksek kalitede aliminyum ekstrüzyon profiller kullanılmaktadır. Üst seviye korozyon direncini elde etmek için yüksek seviyede teknolojik aletler kullanılmıştır. Müşterilerimize sağladığımız her üründe kaliteyi ön planda tutmaktayız. Bizler yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi günümüz teknolojisiyle birlikte ürünlerimize uygulayarak sizlere memnuniyet güvenilirlik ve kalite sunmaktayız.

  Ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili olduğu için denizcilik sektörü bir hayli önemlidir. Amacımız denizcilik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz her alanda en iyisi olmak. Tecrübe , Kalite ve Güvenirliliği bir arada isteyen müşteriler için Asmarin Denizcilik olarak iddaalıyız. Bu sektörde kendimize güveniyoruz. Sizlere en iyi hizmeti vermek bizim temel görevimiz.